Pousada Tres Marias Cachoeira Paulista
Hotellet Pousada Tres Marias Cachoeira Paulista har utsikt över innergården och ligger cirka 16 minuters promenad från Santo Antonio Church i Cachoeira Paulista. Detta bekväma hotell har också en parkering.
Hotellet ligger ca 5 minuters gångavstånd bort från centrum. Sevärdheterna invid boendet är Dr. Costa Junior History and Teaching Museum. Du hittar Estacao da Estrada de Ferro Central do Brasil inom 1 km från detta bekväma hotell.
I de privata badrummen finns en duschkabin och en separat toalett samt bekvämligheter som badlakan och handdukar.
Pousada Tres Marias serverar en kontinental frukostbuffé. Restaurangen Cantinho Da Vovo Candida erbjuder ett urval av rätter ungefär 16 minuters promenad bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Brandsläckare
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Matplats utomhus
Service
- Hushållning
På rummet
- Trädgårdsmöbler
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🌇
Hur långt är centrum från hotellet Pousada Tres Marias Cachoeira Paulista?
Det tar 5 minuter till fots att komma från hotellet Pousada Tres Marias Cachoeira Paulista till centrum. - 🚗
Var kan jag parkera min bil under vistelsen på hotellet Pousada Tres Marias Cachoeira Paulista?
Gäster på hotellet Pousada Tres Marias Cachoeira Paulista kan parkera sina fordon på parkering. - 🕗
Vad är det senaste vi kan checka ut på hotellet Pousada Tres Marias Cachoeira Paulista?
Gäster på hotellet Pousada Tres Marias Cachoeira Paulista måste checka ut vid 13:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på hotellet Pousada Tres Marias Cachoeira Paulista?
Det genomsnittliga rumspriset på hotellet Pousada Tres Marias Cachoeira Paulista är 50$. För mer information, kontakta hotellpersonalen.